מפת MDVD
Loading...
הצג טלפון הרברט סמואל 47 הרברט סמואל 47, חדרה
המלץ עלינו

MDVD // צילום אירועים בחדרה

MDVD לחוות את החתונה מחדש

החתונה היא אחד האירועים החשובים בחייו של כל זוג ולכן גם מושקעים בה משאבים רבים של זמן, מחשבה וכסף. אם כן, מן הראוי גם שתהיה האפשרות לשמור מזכרות ממנה למשך שנים רבות ואת זה ניתן להשיג בעזרת צילום אירועים מקצועי. MDVD ישמחו להצמיד לכם צוות של צלמים, אשר יתעדו את האירוע המיוחד שלכם מתחילתו ועד סופו מזוויות שונות וכך תוכלו לגלות דברים שכלל לא זכיתם לראות לאורך החתונה ולהיזכר בחלקים משמחים שחוויתם ואתם עשויים לשכוח עם הזמן. לMDVD ניסיון רב בצילום אירועים בכלל וצילום חתונות בפרט.

MDVD מקצוענים בתיעוד

אם אתם תרים אחר צוות צילום אירועים מקצועי, MDVD הם התשובה בשבילכם! הצלמים של MDVD יודעים איך לתפוס את הרגעים המרגשים בכל אירוע ואיך ליצור עבורכם את המזכרת הטובה ביותר מהאירוע המיוחד שלכם. חשוב להבין, שעל צילום אירועים להיות מקצועי במטרה להנציח את חגיגת האהבה גם בתנאים הקשים של תאורה משתנה ושל הצורך לצלם מספר גדול של אנשים לאורך אירוע אחד. MDVD מזמינים אתכם להתרשם מהמקצועיות שלהם וליהנות מצילום של החתונה שלכם בעזרת הציוד המתקדם ביותר, שיעניק לכם תמונות מקצועיות במיוחד שיישארו אתכם למשך שארית חייכם.

MDVD להיות עם ולהרגיש בלי

חלק מהמקצועיות של צלמי אירועים מתבטאת בכך, שהצלמים מצליחים לתעד את החלקים\הרגעים החשובים ביותר באירוע בלי להפריע למהלכו ובלי לגרום למשתתפיםלחוגגים בו להתנהג אחרת וליהנות פחות. בMDVD מבינים זאת ומציעים לכם אפשרות של צילום אירועים על ידי צוות צלמים מקצועיים ומנוסים בתחום של צילום אירועים, אשר מבינים את החשיבות של הצילום מהצד של האירוע. הצלמים של MDVD מצוידים בציוד הצילום החדיש ביותר, שיוכל להפיק עבורכם תמונות מחמיאות במיוחד מהאירוע המרגש שלכם. בMDVD תוכלו לשכור את שירותיהם של צלמי וידאו וסטילס לפי בחירתכם וכך להעשיר את המזכרת שתקבלו מהאירוע.

חבילת צילום מלאה

חבילת צילום מלאה 
ב - 6,900

הכוללת:
2-אלבומים דיגיטלים להורים
1-אלבום דיגיטלי גדול
1-CD תמונות
4-עותקי DVD+תקציר
1-צילום חוץ ביום האירוע
3-הגדלות 50x70 על קנבס
1-צלם סטילס, 1-צלם וידאו, 1-צילום רחף

צילומי טראש במתנה לסוגרים חבילת חתונה

הצג טלפון
MDVD במבצע MDVD - מבצע לצילום אירועים בחדרה
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי