מפת ליז מרטינז
Loading...
072-3341669 הרצל 122 הרצל 122, רמלה
המלץ עלינו

ליז מרטינז // שמלות כלה ברמלה

ליז מרטינז שמלות כלה - הסבר כללי

ליז מרטינז מהי השמלה שלך?

אומרים, שלכל סיר יש מכסה ובליז מרטינז אומרים, שלכל כלה יש את שמלת הכלה שלה! שמלות כלה הן תחום המומחיות של ליז מרטינז והדגש הוא על התאמה מושלמת בין כל כלה לבין שמלת הכלה שתבטא הכי טוב את אופייה של הכלה ביומה המרגש. בליז מרטינז יזמינו אותך לראות שמלות כלה עם מאפיינים שונים, מהן תוכלי לבחור את המתאימה ביותר בשבילך להגיע אל החופה כשאת נראית נפלא ועם ביטחון מלא בעצמך. כל זאת, בלי להתפשר על איכות תפירה גבוהה במיוחד, במטרה שיהיה באפשרותך לרקוד בחתונה שלך עם שמלה נוחה במיוחד שתתאים במדויק למבנה גופך.

למה ליז מרטינז ?

מחפשת שמלת כלה? בואי לליז מרטינז! בליז מרטינז תוכלי למצוא שמלות כלה ייחודיות ואיכותיות בסגנונות שונים, מהן תוכלי לבחור לך את שמלת הכלה המתאימה לך והאהובה עלייך מכולן. שמלות הכלה של ליז מרטינז נתפרות באיכות גבוהה במיוחד מתוך ידיעה, ששמלת כלה מיועדת לאירוע חד פעמי והיא נועדה לשרת את הכלה לכל אורכה כל החתונה שלה ולהיות לה נוחה גם בזמן מסיבת הריקודים, במהלכה הכלה שואפת לרקוד ולשמוח כפי שלא רקדה ושמחה מעולם. שמלות כלה הן תחום המומחיות של ליז מרטינז וביחד עם היכולת להעניק תשומת לב מלאה לכל כלה שמגיעה, תוכלי גם את לצאת עם שמלת כלה מהממת לגופך וחיוך מאוזן לאוזן על פנייך.

ליז מרטינז משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום מיוחד, בו מתחילה להיווצר משפחה חדשה בחגיגה גדולה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נפלאה להרגיש טוב כמו שלא הרגשת מימייך! בליז מרטינז מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים וייחודיים עם האפשרות לבצע את התיקונים הדרושים במקום במטרה שתוכלי לבחור לעצמך את השמלה שלך בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבורך לרגל היום המרגש שלך. אם כך, אם את מחפשת לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לליז מרטינז ותתרשמי משמלות הכלה של ליז מרטינז ותבחרי לעצמך את המתאימה לך.

שמלות כלה במבצע 1,990-4,990 ₪

מכירת שמלות כלה היסטרית של ליז מרטינז!

מאות שמלות כלה מקולקציות קודמות, עודפים וסאמפלים מיוחדים ביומיים מטורפים של מכירות

חמישי ושישי בתאריכים:  14,15/6/2018

ביום חמישי בין השעות 10:00-18:00 
וביום שישי בין השעות 10:00-13:00

*אין צורך בתיאום מראש
*תיקונים והתאמות באחריות הלקוחה בלבד!

072-3341669
ליז מרטינז במבצע ליז מרטינז - מבצע לשמלות כלה ברמלה
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!