נירית בל איפור כלות

נירית בל איפור כלות

 

המאפרת נירית בל איפור כלות
 

כל כלה רוצה להיות יפה, כל כלה רוצה להיראות במיטבה. כשמדובר על כלה אז לא מספיק לקנות שמלה ולסדר את השיער, אלא גם יש להתאפר, (לפחות עדיף אם את באמת רוצה להיראות במיטבך). איפור של כלה אינו יכול להיות איפור פשוט, על איפור כלה להיות מקצועי וכזה שנעשה עם מוצרים איכותיים, כאלו שיחזיקו מעמד לאורך שעות ארוכות ולא ימרח וידהה עם כל נשיקה של דודה. איפור של  "נירית בל איפור כלות" הוא מסוג האיפור שיוציא אותך במיטבך, סוג האיפור שיהלום אותך ויוציא אותך מרוצה. בואי עוד היום לשיחת היכרות ותראי שמצאת בקלות את המאפרת שלך.
 

המקצועיות של נירית בל איפור כלות
 

איפור של "נירית בל איפור כלות" מקבל מגוון פידבקים ממאות כלות מרוצות. אצל נירית בל איפור כלות כל כלה מקבלת את היחס לו היא ראויה כאילו היא היחידה ובאמת כל כלה היא עולם ומלואו ואצל נירית ניתן להרגיש בכך. כך שאם את רוצה להיראות במיטבך, אם את רוצה להיות מיוחדת ליום אחד, קבעי פגישה עוד היום. הכי חשוב שתרגישי יפה ושתדעי שאת מטופלת בידיים של צוות מקצועי, אז את יכולה להיות נינוחה ורגועה.
 

גם איפור ערב וגם איפור כלות מיוחד
 

בנוסף לאיפור המקצועי, בל מזמינה אותך לפגישת ניסיון - פגישת היכרות, בה תוכלי לתת את הדגשים שלך ומנגד לקבל טיפים מאישה שיודעת את העבודה, בעלת ניסיון ושהוציאה מתחת לידיה מאות לקוחות מרוצות. באופן שכזה תוכלי לדעת בדיוק שאת בוחרת נכון ועל הדרך להרוויח מניסיונה של דמות מפתח בתחום. "נירית בל איפור כלות" היא הכתובת שלך.
 

איפור משנה את ההרגשה
 

על מנת להתרשם ולהיווכח באומנות ובמקצוענות, את מוזמנת להיכנס אל האתר שלה ובמקביל ניתן גם למצוא מידע עליה באתר "חתן כלה", בו בנוסף גם ניתן לקבל מידע מקיף על עוד נותני שירות מקצועיים. לסיכום תעשי בחירה נבונה, בחירה שתהיי שלמה עמה גם לאחר החתונה, תיהני מיום חתונתך ותתאפרי ללא פשרות, התאפרי אצל נירית בל.

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי